Lugupeetud huvitatud isik,

Riigi Kaitseinvesteeringute Keskusel on plaanis sel aastal välja kuulutada riigihange „Nursipalu müramonitooring“ ning kutsub huvitatud isikuid 17.04.2019 kella 10.00-ks Riigi Kaitseinvesteeringute Keskuses toimuvale teabepäevale (aadress Järve 34a, Tallinn). Hanke eesmärk on Nursi külla Rõuge valda Võru maakonda paigaldada müramõõtmisjaam koos ilmajaamaga, et pikema aja vältel mõõta Nursipalu harjutusvälja väljaõppetegevusest põhjustatud müra ning et kuvada mõõtmistulemusi veebilehel, mille teenusepakkuja loob.

Teabepäeva eesmärk on tutvustada huvitatud isikutele kavandatavat riigihanget, sh eeldatavaid kvalifitseerimis- ja vastavustingimusi ning lähteülesannet. Teabepäeva eesmärk on kahesuunaline suhtlus, kus võimaldatakse huvitatud isikutel küsida selgitavaid küsimusi ning anda tagasisidet hankija vajaduste realiseerimise võimalustest.

Huvilistel palume registreerida ennast e-posti aadressil elika.muinast@kaitseinvesteeringud.ee kõige hiljem 15.04.2019 kella 10.00-ks koos kontaktandmetega (osaleva ettevõtte ärinimi, isikunimi, telefon, e-post). Teabepäevale tulles palume kaasa võtta isikut tõendav dokument.

 

Aktiivset osavõttu oodates!

 

Elika Muinast

projektijuht

hangete osakond

Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus

e-post: elika.muinast@kaitseinvesteeringud.ee

tel: 717 0445

 

2019-04-01T13:16:52+00:00