Lugupeetud huvitatud ettevõte

Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus (edaspidi: RKIK) kutsub Teie ettevõtte esindajat infopäevale mis toimub 09. Jaanuaril 2019, Tallinnas.

RKIK on käesoleva aasta alguses (jaanuar/veebruar) välja kuulutamas riigihanget: „Õppuse kulumaterjalid ja nende pakkimise teenus“ ja korraldab võimalikele pakkujatele infopäeva.

Riigihanke sisu saab olema Kaitseväe suurõppusteks vajalike kaupade (näiteks: tualettpaber, erinevad teibid, küünlad, nõudepesuvahend jms, aga ka raudkobad, naelad ja traat) tarnimine selliselt pakendatult nagu hankija konkreetselt nõuab. Riigihange eeldab, et pakkuja pakub mitme aasta vältel kogu määratud kaubavaliku, pakendab selle ja tagab vajadusel transpordi.

Infopäeva sisu ja eesmärk on tutvustada võimalikele potentsiaalsetele huvilistele läbiviidava riigihanke tingimusi ja põhimõtteid, vastata esmastele küsimustele ja kuulata võimalikke ettepanekuid, mida kohaletulnutel tekkinud on. Õppepäeva kestus ei ületa 2h.

Täpsustavad küsimused palume esitada: toomas.kalda@kaitseinvesteeringud.ee (tel: 7170551).

Huvilistel palun ennast registreerida emailiga: kaie.viir@mil.ee MHK 05.01.2019 koos rekvisiitidega (isiku nimi, ettevõte, isikukood).

Täpsustatud asukoha teavitame registreerunutele otse. Võimalikest muudatustest teavitatakse osalejaid aegsasti.

2019-01-02T15:25:06+00:00