Turu-uuring: Infotehnoloogiliste komponentide ja lisaseadmete, mobiiltelefonide ja lisatarvikute ostmine

Kutsume teid osalema avatud turu-uuringus „Infotehnoloogiliste komponentide ja lisaseadmete, mobiiltelefonide ja lisatarvikute ostmine“. Turu-uuring on riigihanke ettevalmistamiseks ja hankelepingu eseme täpsemaks määratlemiseks teostatav analüüs, mille eesmärgiks on kaardistada hangitava kauba ja/või teenuse turusituatsioon, võimalik pakkujate olemasolu, hinnatasemed, tarneajad ja muud olulised kriteeriumid. Turu-uuring viiakse läbi vastavalt riigihangete seadusele § 10.

Turu-uuringu läbiviimise tulemusena saame määratleda sobivaima hankemenetluse liigi, kirjeldada konkurentsi tagavad tehnilised nõuded ostetavale kaubale/teenusele, fikseerida pakkujate kvalifitseerimistingimused ning ka võimalikud pakkumuste hindamiskriteeriumid.

Tegemist on üle rahvusvahelise piirmäära jääv avatud hankemenetlusega, kus hanke eesmärgiks on leida lepingupartnerid, kellelt osta järgneva nelja aasta jooksul infotehnoloogilisi komponente ja lisaseadmeid, mobiiltelefone ja mobiiltelefonide lisatarvikuid koos transpordiga. Hanke eeldatav maksumus täpsustamisel ja avalikustatakse hanke väljakuulutamise ajal. Hanke osadeks jaotamine otsustatakse peale turu-uuringu läbiviimist.

Kavandatav riigihanke katab ära järgmised tootegrupid:

Tootegrupp Sealhulgas peab vastav tootegrupp kindlasti sisaldama
Sülearvutite lisaseadmed Toiteadapterid, akud, kotid, dokid
Arvutite sisemised komponendid Mälud, kõvakettad ja CD/DVD/Blue-ray seadmed süle- ja lauaarvutitele, toiteplokid, graafika-, võrgu- ja I/O-kaardid.
Arvutite sisendseadmed Klaviatuurid, osundiseadmed (sh hiired), PC/SC-lugejad, flash-mälukaardi lugejad.
Välised andmekandjad USB kõvakettad ja mälupulgad, flash-mälukaardid, optiline salvestusmeedia.
Välised lisaseadmed Kõlarid, kõrvaklapid, mikrofonid, veebikaamerad, dokumendi skännerid, kõvakettad, CD/DVD lugejad, KVM seadmed
Infotehnoloogiliste seadmete kaablid, pikendused ja adapterid Monitoride erinevat tüüpi videokaablid, USB ja RJ kaablid (sh CAT5/6), konverterid, splitterid, video üleminekud
Sideseadmed ja nende tarvikud Laua- ja traadita telefoniaparaadid (mobiiltelefonid sh nupu ja nutitelefonid), telefonide akud, telefonide laadijad/adapterid, telefonide klaasid/ümbrised, telefonile lisatarvikud, kaitsekiled, puhastusvahendid ja – komplektid jm
Kuvaseadmed Esitlus ekraanid; infokioskid; puutetundlikud ekraanid.
Muud seadmed ja tarvikud Projektori lambid, printerite drummid, 4G ruuter, kontorikombainide tarvikud, projektori kinnitused, ekraanide seinakinnitused, ekraani jalad, ekraani privaatsusfiltrid, GPS seadmed, lasepointerid, IT seadmete ja telefonide hooldus- ja puhastusvahendid, IKT ergonoomilised abivahendid, akupangad, sildiprinterid, sildiprinteri kassetid, toiteadaperid

Sõlmitavate raamlepingutega on hankijal õigus tellida ka muid hanke esemega lahutamatult seotud/võrdväärseid tooteid/erinevate parameetritega/uuemaid mudeleid, süsteemi tarbeks varuosasid ja kaasnevaid teenuseid ja komponente jm. Samuti on nõutav tellimiskeskkond (nt e-poe keskkond), kus hankija saab ise teostada soetusi kuni lihthanke piirmäärani summas 29 999 eurot ilma käibemaksuta. Üle 29 999 euro ilma käibemaksuta soetuste puhul viiakse läbi minikonkursid vastavalt sätestatud tingimustele, ehk hankes osalejal ei ole vaja koheselt tellimiskeskkonda.

Ettevõtjatelt ja koostööpartneritelt ootame tagasisidet esimesel võimalusel vastavalt juurde lisatud turu-uuringu dokumendile (klikates siia lingile), kus on vastatud küsimustele kavandatava hanke kohta. Palume edastada oma tagasiside ja vastata alljärgnevatele küsimistele elektrooniliselt aadressile [email protected] hiljemalt 18. augustiks 2023.

 

2023-08-10T20:25:41+00:00